11283.
369. Gelaufene Fernauktion
Uhren
80 000 HUF
Cartier ezüst női kvarc karóra. Must de Cartier. Aranyozott ezüst tokkal, eredeti szíjjal, eredeti dobozában, leírással. 925-ös ezüst, jelzett, 30 mm tok, működő, jó állapotban.