2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Sakk figurák, 32 db, mázas kerámia, jelzés és tábla nélkül, nem eredeti karton dobozban, részben kopott és sérült m: 3 és 4,5 cm közötti méretben