2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
1940 Magyarország postajárati térképe: A nyugati országrész. Bp., M. Kir. Postavezérigazgatóság, (Klösz-ny.), szakadt, sérült, hajtásnyomokkal, 90x110 cm.