11500. 369. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 000 HUF
0 HUF
Porcelán fali lámpatest, vezetékkel és kapcsolóval, jelzett, matricás, kopott, nem kipróbált, m: 21,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit