1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
cca 1900-1920 Vegyes leporelló tétel, 4 db: Ricordo di Venezia, 32 fekete-fehér képpel, az utolsó lap sérült, hiányos, a lapok kijárnak. Kopott borítóval.; Ricordo di Verona, 28 fekete-fehér képpel, hiányos, a lapok kijárnak. Kopott borítóval.; Firenze, 32 fekete-fehér képpel. Kopott borítóval.; Vues de Paris, 16 fekete-fehér fotóval. Kopott, foltos, kissé szakadozott borítóval.