Aranyozott ezüst (Ag) övcsat zománc díszítéssel. Jelzett. 8,5 cm, 46,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/369/kategorien~Juwelen/Juwelen~2000021/Aranyozott-ezust-Ag-ovcsat-zomanc-diszitessel-Jelzett-8-5-cm-46-3-g~II2144897
2144897
19130
369
14000
Jewellery
Beschreibung: Aranyozott ezüst (Ag) övcsat zománc díszítéssel. Jelzett. 8,5 cm, 46,3 g
: karap_norbert