10262. 369. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
19
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Kancsós csendélet. Vegyes technika, papír, festékhiánnyal, kartonra kasírozva, üvegezett, sérült fa keretben, 45,5×29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit