Olvashatatlan jelzéssel. Fekvő akt. Festett, gravírozott fa, díszes, e... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/369/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2000024/Olvashatatlan-jelzessel-Fekvo-akt-Festett-gravirozott-fa-diszes-enyhen-serult-regi-fa-k~II2144954
2144954
10258
369
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel. Fekvő akt. Festett, gravírozott fa, díszes, enyhén sérült régi fa keretben, 18,5x26,5 cm
: karap_norbert