El Kazovszkij jelzéssel: Egyensúly, olaj, farost, keretben. 80x60 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/369/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2000024/El-Kazovszkij-jelzessel-Egyensuly-olaj-farost-keretben-80x60-cm~II2143651
2143651
10091
369
Beschreibung: El Kazovszkij jelzéssel: Egyensúly, olaj, farost, keretben. 80x60 cm
: karap_norbert