Mutató az Ethographia a Magyar Néprajzi Társaság folyóirata 1940-1969.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/369/kategorien~Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~1000010/Mutato-az-Ethographia-a-Magyar-Neprajzi-Tarsasag-folyoirata-1940-1969-LI-LXXX-evfolyamaho~II1884210
1884210
17254
369
Books: Social sciences
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Mutató az Ethographia a Magyar Néprajzi Társaság folyóirata 1940-1969. (LI-LXXX.) évfolyamához. Összeáll.: Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés.
: tánczos_gábor