17258.
369. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Dr. Mariska Vilmos: Magyar pénzügyi törvényisme. Bp., 1877., Franklin, XIV+464 p. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal. + Dr. Frigyes Béla: A pénztartozások valorizálása. Bp., 1923., Franklin, 36 p. Kiadói papírkötés, a borító sérült, szakadozott, és leszakadt, lapszéli szakadásokkal, nagyrészt felvágatlan lapokkal.