15045.
369. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Breuninger, E(duard): Bilder aus Schwaben Gauen. Stuttgart, 1909, Chr. Scheufele. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, a gerincen kis sérüléssel.