Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 166

15048.

Rufpreis:
1 600 HUF
15049.

Rufpreis:
1 600 HUF
15050.

Rufpreis:
1 000 HUF
15051.

Rufpreis:
1 200 HUF
15052.

Rufpreis:
800 HUF
Magyarország képekben. Honismertető album I-II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Benne a kísérő tanulmány füzet: Lukácsy Sándor: A Honismertető albumról és szerkesztőjéről, Nagy Miklósról. Bp., 1989, Minerva-Helikon, 392+384 p. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói kissé sérült műanyag védőfóliában, lapéleken kis foltokkal. 1870-es reprint kiadás.
15053.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Pogány Frigyes: Firenze. Bp., 1977, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
15054.

Rufpreis:
1 000 HUF
Pilinyi Péter-Sarkady Sándor: Józsefvárosi kódex. Bp.,2000., Quint. Kiadói bársony-kötés.
15055.

Rufpreis:
800 HUF
Edmund Kupiecki: Warszawa. Krajobraz I Architektura. Varsó, 1964., Arkady. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
15056.

Rufpreis:
800 HUF
15057.

Rufpreis:
800 HUF
Röptében a nagyvilág körül füzet: 1-2.,4-14. füzet. A világ kiváló városainak, tájainak és műalkotásainak fénykép-gyűjteménye. Szerk.: Timár Szaniszló. Berlin-London-Párizs, é.n., The Werner Company Chicago. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Papírkötésekben, változó állapotban, közte rossz állapotú is, az 1. füzet borítója elvált és ketté szakadt, 6-7. füzet kissé sérült, foltos, a 11. füzet, foltos, szétesik, a 12. füzet foltos, szakadozott, a 13-14. füzet foltos, a lapok összeragadtak, dohos.
15058.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes útikönyv tétel, 10 db: Héjj Miklós: A visegrádi király palota, Lévárdy, Ferenc: Pannonhalma (angol nyelven), Horváth Detre: Pannonhalma, Marót János: Fertőd, Sorpon (Szerk.: Gimes Endre), Tüskés Tibor: Mohács, Szombathy Viktor: Nógrád, Szombathy Viktor: Csepel-sziget, Dely Károly-Mezei Iván: Pilis. Különféle kiadásban és kötésben. A Pilis és a Nógrádi utikalauz c. könyvben térkép-melléklettel. Változó, többnyire jó állapotban. + Balaton térkép. Bp., 1966, Karográfia, 32x95 cm
15059.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF