1943 Kassa thj. Sz. kir. Város gázgyárának 75 esztendeje. 1868-1943. Bp.,1943, Kassa thj. Sz. kir. Város Közműveinek Igazgatósága, (Wiko-ny.), 51 p.+14 t.(fekete-fehér fotók.)+5 t.(táblázat, közte 2 kétoldalas.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval és lapokkal. 75 year of Gasworks of Košice/Kaschau/Kassa. 1868-1943. Bp.,1943, Wiko Press, 51 p. + 14 (black-and white photographs)+5 t.(chart.) Paperbinding, with spotty cover and pages. In Hungarian language.
Dercsényi Dezső-Zolnay László: Esztergom. Magyar Műemlékek. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, a papírborítón kis szakadásokkal, de egyébként jó állapotban.