17233.
369. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 000 HUF
Dr. Purjesz Zsigmond: Belgyógyászat tankönyve. I. kötet kötet. Növendékek és gyakorló orvosok számára. Bp.,1894, Franklin, 692 p. Harmadik, átnézett és javított kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen címkével.