Mózes Tibor (szerk.): 25 éves az Óra- és Ékszerkereskedelmi Vállalat.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/369/kategorien~Bucher/Bucher-Minibucher~2000023/Mozes-Tibor-szerk-25-eves-az-Ora-es-Ekszerkereskedelmi-Vallalat-1985-Bp-Zrinyi-Kiad~II2150295
2150295
17436
369
Books: Minibooks
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Mózes Tibor (szerk.): 25 éves az Óra- és Ékszerkereskedelmi Vállalat. 1985. Bp., Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval.
: karap_norbert