Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 37

Tábori Kornél: Háborus album. A világháboru történelme képekben. Bp. 1914-15. Pesti Napló (Jókai ny.) 240 p. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötésben. Kartonos
16601.

Rufpreis:
4 000 HUF
Nyirádi Szabó Imre: Tábori repülőtér. Bp., 1944, Hárfa Könyvek,(Urbányi-ny.), 254+2 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel. Ritka! A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben kiadott betiltott könyvek listáján! A szerző által aláírt, dátumozott példány.
16602.

Rufpreis:
4 000 HUF
Bisits Tibor: Légihaderők. Bp., 1940., Szerzői kiadás,(Pápai Ernő-ny.), 288+16 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, kopott borítóval, laza fűzéssel.
16603.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Seress Imre: Az ifjúság és a világháború 1914-1915. A világháború története az ifjúság számára. Több száz arcképpel, csataképpel és eredeti harctéri felvétellel I. kötet. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat kiadása. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon kötés, belül a gerincnél levált, első néhány lap a 16. oldalig kijár, kopottas állapotban.
16604.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fegyvertípusok enciklopédiája. Hét évezred fegyvereinek kézikönyve. Szerk.: Reviczky Béla. Bp., 1995., Gemini. Fotókkal és ábrákkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16605.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Vitéz Báró Roszner István: Katonák, népek, események. Bp., én., Singer és Wolfner, 595 p.+ 3 t. (kihajtható térképek.) Kiadói kopott félvászon-kötés, laza fűzéssel, hiányzó címlappal.
16606.

Rufpreis:
2 000 HUF
16607.

Rufpreis:
6 000 HUF
A mai háború 3 kötete: Wolff Schenke: A sárgák háborúja. Ford.: Székely Tibor.; Rudolf van Wehrt: Egy nép menekül. Ford.: Baráth Ferenc.; Paolo Zappa: Kémek háborúja. Ford.: Balogh Barna.;   A Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, az egyik gerince és kötése javított, újrakötött, a másik gerince javított, kissé kopott borítókkal.
16608.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
A mai háború 3 kötete: (Albert) Kesserling: Lengyelország felett. Ford.: Székely Tibor.; Angelo Appiotti: Málta felett. Ford.: Balogh Barna.; Werner Flack: Így épült a Siegried-vonal. Ford.: Thurzó Gábor.; A Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, kissé kopott borítókkal.
16609.

A mai háború 3 kötete: (Albert) Kesserling: Lengyelország felett. Ford.: Székely Tibor.; Angelo Appiotti: Málta felett. Ford.: Balogh Barna.; Werner Flack: Így épült a Siegried-vonal. Ford.: Thurzó Gábor.; A "Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete" könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, kissé kopott borítókkal.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
1985-1991. 32 db Haditechnika füzet. Szerk: Amaczi Viktor Budapest, Zrínyi Katonai Könyv- és Lapkiadó. Kiadói papírkötés
16610.

Rufpreis:
2 400 HUF
16611.

Rufpreis:
2 000 HUF
16612.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF