Vétála-Pancsavinsatiká. Szanszkrit mesék Swierkiewicz Róbert képeivel.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/369/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000016/Vetala-Pancsavinsatika-Szanszkrit-mesek-Swierkiewicz-Robert-kepeivel-Vac-Bp-1997-Nalors-~II2148070
2148070
17499
369
Books: Tales
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Vétála-Pancsavinsatiká. Szanszkrit mesék Swierkiewicz Róbert képeivel. Vác-Bp., 1997, Nalors Grafika-GMN Repro. Kiadói vászonkötés, kiadói papír kopott védőborítóval. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Volt könyvtári példány.
: tánczos_gábor