Rudyard Kipling: Történetek az őserdőből. (The jungle book. Ford.: Bék... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/369/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000016/Rudyard-Kipling-Tortenetek-az-oserdobol-The-jungle-book-Ford-Bekesi-Gyula-Bevezetesse~II2146566
2146566
17497
369
Books: Tales
Beschreibung: Rudyard Kipling: Történetek az őserdőből. (The jungle book. Ford.: Békési Gyula. Bevezetéssel ellátta: Dr. Pallagi Gyula. Mühlbekc Károly képeivel. Bp., 1906, Athenaeum. Kiadói kopott, kissé sérült egészvászon-kötésben.
: tánczos_gábor