cca 1900-1910 Deutsch Eliezer bonyhádi rabbi által írt, azonosítatlan héber nyelvű könyv. Bonyhád, szerzői kiadás. Átkötött, félvászon kötésben, restaurált, utolsó két lap sérült. Ritka!