Bücher: Jagd

Zahl der Lose: 31

Földi László: Vadászláz. Bp., 2003., Well-PRess. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötésekben.
17175.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Dr. Végh Endre: Vadászni emberi dolog. Bp.,én., Nimród Alapítvány. Simon Ferenc által illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésekben. Számozott (300/117.) példány.
17176.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Dr. Montagh András: Négy földrészen vadásztam. Bp., én., Nimród Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötésekben. Számozatlan példány.
17177.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Homoki-Nagy István: Hegyen-völgyön. H.n., é.n., Homoki-Nagy István Bérkilövő Vadásztársaság. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
17178.

Rufpreis:
1 600 HUF
17179.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Nemeskéri-Kiss Géza: A Felső-Nílus mentén. Bp., 1998., Terraprint. Kiadói papírkötés.; Major Richárd: Vadváltók. Egy magyar természetjáró-vadász British Columbia vadonában. Bp., 2000., Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Vadászkönyvklub. 1993-1999. Szerk.: Tálosi István. Bp., 1999., Terraprint. Kiadói kartonált papírkötés.
17180.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
1957-1959 Magyar Vadász három hiányos évfolyama: 1957, X. évf. 1., 2., 3., 5., 6., 9., 10., sz (1957-ben össz. tíz szám jelent meg). 1958, XI. évf. 1., 2., 3., 4., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12. sz. 1959, XII. évf. 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12. sz Egybekötve, néhány ceruzás és tollas bejegyzéssel, egyik borítón postai bélyegekkel, máskülönben jó állapotban.
17181.

Rufpreis:
2 000 HUF
Herman Ottó: Erdők, rétek, nádasok (Válogatás Herman Ottó műveiből.) Bp., 1986, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, szakadt kiadói papír védőborítóval, volt könyvtári példány.
17182.

Rufpreis:
1 000 HUF
Molnár Gábor: Barátom, a vadon. Brazíliai vadászkalandok. Bp., 1967, Móra. Átkötött nyl-kötés, volt könyvtári példány.
17183.

Rufpreis:
800 HUF
Molnár Gábor: Kalandok a brazíliai őserdőben. Vadász- és gyűjtőúton Észak-Brazília ősvadonjában. Bp., 1962, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval.
17184.

Rufpreis:
1 000 HUF
Széchenyi Zsigmond: Denaturált Afrika. Bp., 1971, Szépirodalmi. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
17185.

Rufpreis:
1 200 HUF
17186.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF