2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Várkonyi Nándor: Sziriát oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Bp., é.n. , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 309 p. +16 t.. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér táblákkal illusztrálva. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.