17159.
369. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Turós Emil-Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, az elülső kötéstáblánál sérült kötéssel.