Irving Stone: Michelangelo. Regényes életrajz. Bp.,1973, Gondolat. Neg... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/369/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000006/Irving-Stone-Michelangelo-Regenyes-eletrajz-Bp-1973-Gondolat-Negyedik-kiadas-Kiadoi-kopot~II2102141
2102141
16716
369
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Irving Stone: Michelangelo. Regényes életrajz. Bp.,1973, Gondolat. Negyedik kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
: karap_norbert