16722.
369. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
1915 Művészet. Szerk.: Lyka Károly. XIV. évf. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Bp., 1907, Singer és Wolfner, 4+476 p.+1 t. Egy műmelléklettel. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, 2 kijáró lappal.