17568.
369. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Petőfi Sándor összes költeményei. Eredeti kéziratok és kiadások alapján megjavított új népies kiadás egy kötetben. Bp.,én., Athenaeum, 1 t.+VI+708 p. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, kopott borítóval.