Elias Lönnrot: A régi Kalevala előszava. Vanhan Kalevalan esipuhe. Bp.,1985, Hazafias Népfront - Akadémia Kiadó. 234. sz. számozott példány, készült 2150 példányban. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban.