Dimitrij Mereskovszki: Leonardo da Vinci I-II. Bp., 1914. Athenaeum. Két kötetben. Későbbi kopottas félvászon kötésben. Címlap ragasztott, több helyen kötés ragasztva-megerősítve. Volt könyvtári példány.