1932 Új Auróra. Irodalmi Almanach az 1932. évre. XI. évf. Szerk.: Dr. Reinel János. Pozsony, Concordia Könyvnyomda és Kiadóvállalat. Kopott félvászon-kötésben, hiányzó szennylappal.