Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 265

Báró Eötvös József munkái c. sorozat 8 kötete:  1. köt.: Gondolatok. (Hatodik, bővített kiadás.) 5. köt.: Költemények, elbeszélések, színművek. I. köt. (Harmadik kiadás.) 6. köt.: Emlék- és ünnepi beszédei. (Második, bővített kiadás.) 11. köt.: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az államra. I. köt. (Harmadik kiadás.)  12. köt.: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az államra. III. köt. (Harmadik kiadás.)  13. köt.: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az államra. II. köt. (Harmadik kiadás.)  13. köt.: B. Eötvös József beszédei. (Második kiadás, 1878.) 14. köt.: B. Eötvös József beszédei. 1867. ápril-1870. május. Bp.,1878-1885-1894, Ráth Mór, (Horányánszky V.-Prochaska Károly-ny.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötésben, aranyozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, az egyik hátsó szennylap hiányos, egy másik szakadt.
17531.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Bréviaire de lImprimeur et du Bibliophile. Paris,1931,Bulletin Officiel de lUnion syndicale des Maitres Imprimeurs. Francia nyelven. Rengeteg illusztrációval. Francia nyomdászati/tipográfiai kiadvány, nagyméretű, 31,5x24,5x3,5 cm. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
17532.

Bréviaire de l'Imprimeur et du Bibliophile. Paris,1931,Bulletin Officiel de l'Union syndicale des Maitres Imprimeurs. Francia nyelven. Rengeteg illusztrációval. Francia nyomdászati/tipográfiai kiadvány, nagyméretű, 31,5x24,5x3,5 cm. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
17533.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
17534.

Rufpreis:
8 000 HUF
Karinthy Frigyes művei 1-22. köt. Teljes sorozat. Metropol Könyvtár. Bp.,2011-2012, Kossuth. Kiadói kemény-kötés.
17535.

Rufpreis:
6 000 HUF
17536.

Rufpreis:
6 000 HUF
17537.

Rufpreis:
5 000 HUF
Földem Virágom, Kassák Lajos válogatott versei. 1915-1935. Első kiadás. Bp., é.n. Pantheon. Szétvált fűzéssel, kiadói papírborítékban, volt könyvtári példány.
17538.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
17539.

Rufpreis:
2 400 HUF
Kassák Lajos: Hídépítők. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
17540.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kassák Lajos: Három történet. A borítékrajz Fenyves Sándor munkája. Bp.,(1935), Cserépfalvi, 308+4 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, kissé hiányos papír védőborítóban, a címlapon árleszállítás bélyegzéssel.
17541.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Kassák Lajos: Érsekújvár. Összeáll.: Csaplár Ferenc. Bp., 1992., Kassák Múzeum. Kiadói papír-kötésben.
17542.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF