11383.
368. Gelaufene Fernauktion
Uhren
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Antik asztali és kandalló órák (9db), nem működnek és sérültek, tűz aranyozott bronz, fém, fa, jelzés nélkül, m:8 cm-32 cm