Régi távcső, működik, kopott, egyik lencséje belülről foltos, koszos. M. Würzl & Söhne, K. & K. Hollieferanten Wien Karlsbad feliratú, kopott és sérült bőr tokban.Távcső mérete: 9x11,5 cm