2 db régi Meinl tea fém doboz fedéllel, tengeri vitorláshajóval illusz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/368/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~1000012/2-db-regi-Meinl-tea-fem-doboz-fedellel-tengeri-vitorlashajoval-illusztralt-kopottas-allapot~II2131655
2131655
11627
368
Flea Market
Beschreibung: 2 db régi Meinl tea fém doboz fedéllel, tengeri vitorláshajóval illusztrált, kopottas állapotban, m: 20 és 9,5 cm
: kozár_edit