Simrop Electronis német nyelvű modellkatalógus, színes képekkel illusz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/368/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~1000032/Simrop-Electronis-nemet-nyelvu-modellkatalogus-szines-kepekkel-illusztralt-boritoja-seru~II2110169
2110169
12841
368
Printed Materials
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Simrop Electronis német nyelvű modellkatalógus, színes képekkel illusztrált, borítója sérült, 168p
: karap_norbert