Kis Lap XLIII. kötet (1-26.) Képes gyermek-ujság. Szerk.: Forgó Bácsi (Ágai Adolf). Bp., 1893, Athenaeum. Kiadói sérült egészvászon kötés elváló borító, néhány oldal hiányzik