1932 Tolnai Világlapja. XXXIV. évf. 41-52. számai. Korabeli félvászon-... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/368/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~1000032/1932-Tolnai-Vilaglapja-XXXIV-evf-41-52-szamai-Korabeli-felvaszon-kotesben-egybe-kotve-~II2060832
2060832
12748
368
Printed Materials
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: 1932 Tolnai Világlapja. XXXIV. évf. 41-52. számai. Korabeli félvászon-kötésben, egybe kötve, kopott borítóval, sérült gerinccel.
: tánczos_gábor