Ezüst tetejű, jelzett, rózsafa gyökér furnéros ékszer doboz. 11x10 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/368/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~1000004/Ezust-teteju-jelzett-rozsafa-gyoker-furneros-ekszer-doboz-11x10-cm~II2138997
2138997
11068
368
Antique
Beschreibung: Ezüst tetejű, jelzett, rózsafa gyökér furnéros ékszer doboz. 11x10 cm
: karap_norbert