11030. 368. Gelaufene Fernauktion Stich
1 600 HUF
0 HUF
cca 1880-1890 Színes litográfia macskafélékkel (oroszlán, tigris stb.), sérült, restaurált, üvegezett fa keretben, 24,5×35,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit