10290. 368. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF
0 HUF
Tulipán László (1943-2007): Hazafelé. Rézkarc, papír, számozott (29/100), jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Alkotóművészek Közösségének bélyegzőjével, enyhén foltos, 14x14 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra