12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Sophine Berchtold jelzéssel, 2 db mű, feltehetően a XIX sz. második feléből: Szerelmesek és Incselkedők. Ceruza, akvarell, papír, kasírozva, 16x21 cm