Molnár Adél (?-): Mediterrán kert. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 90... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/368/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Molnar-Adel-Mediterran-kert-Olaj-vaszon-jelzett-keretben-90C39760-cm~II2011954
2011954
10187
368
24000
Beschreibung: Molnár Adél (?-): Mediterrán kert. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 90×60 cm
: turóczi_márk