Kecskeméti Mihály (?-?): Tabán. Akvarell, karton. Jelzett, datált (932), hátoldalán ceruza vázlat. Lap felső része vékony kartonra kasírozva, karton hátán Török István raglapjával és számmal ellátva. 28×38 cm