10374. 368. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 800 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül: Kikötő szélmalommal (kétoldals, hátoldalán templom). Olaj, karton, sérült, hullámos (megvetemedett). Fa keretben, kopott, 29,5×39,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert