Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, sérült fa keretben, 28... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/368/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Jelzes-nelkul-Hegyvideki-taj-Akvarell-papir-serult-fa-keretben-28C39719-5-cm~II2135041
2135041
10386
368
Beschreibung: Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, sérült fa keretben, 28×19,5 cm
: kozár_edit