15108.
368. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. Kicsit laza, kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.