15018.
368. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
Tabán. Egy eltűnt városrész. Zórád Ernő képeivel. Összeállította: Vargha Balázs. Bp.,1983, Táltos. Kiadói egészvászon-kötés, kopott és foltos borító, kiadói papír védőboritó nélkül. Magyar nyelven, a képeknél magyar, angol, német és francia nyelven.