15061.
368. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Radványi Kálmán: Nyugat országain keresztül. Bp., 1924, Magyar Jövő. Kicsit laza, kopott félvászon kötésben.