15051.
368. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dr. Gáspár Ferenc: Az Indiai óceán titokzatos partjain. AdentÅ‘l ElÅ‘- és Hátsó-India körül Jáva szigetéig. Bp.,(1907), Singer és Wolfner, 476 p. Gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, kopott borÃtóval, laza fűzéssel.