15598.
368. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Báránd története és néprajza. Szerk.: Balassa Iván. Báránd, 1985, Új Élet Mgtsz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés.