Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 178

Szent Lukácsfürdő. H.n., é.n. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15000.

Rufpreis:
8 000 HUF
15001.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Szabó Adorján: II. Rákóczi Ferenc Kassa multjában. Kassa, 1906, Vitéz A. Utóda, 62 p. Kiadói papírkötés, szakadt foltos borítóval.
15002.

Rufpreis:
4 000 HUF
Az ezeréves Magyarország és a Milléniumi Kiállítás. I.kötet. Magyarország legszebb tájainak, városainak és műkincseinek valamint a kiállítás nevezetességeinek fényképgyűjteménye. Részben Vágó Bertalan a M.Á.V. fényképésze felvételeivel. A kereskedelemügyi m. kir. ministerium pártfogása mellett, a m. kir. államvasutak és az ezredéves országos kiállítás igazgatóságának megbízásából és közreműködésével kiadja Laurencic Gyula. Szerkesztik: Piványi Ernő a magyar és német, Timár Szaniszló a magyar, Palóczy Lipót a német, Fouquau Henrik a francia, Vidéky László az angol szöveget. [Magyar, német, angol és francia nyelven.] Bp., 1896. Kunossy Vilmos és Fia. Festett, aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben. Rossz, széteső, sérült állapotban
15003.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15004.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
15005.

Rufpreis:
5 000 HUF
Budapest. Fotóalbum. Bp.,1926, Székesfővárosi Idegenforgalmi Hivatal,(Budapest Székesfőváros Házinyomdája), 32 sztl. lev. Magyar, francia, német, angol és olasz feliratokkal. Kiadói Szent Koronával-Budapest címerrel illusztrált, haránt-alakú papírkötésben.
15006.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Kiss László: Pest, Buda és Óbuda szabómestereinek története 1242-1935. A Budapesti Férfiszabók és Fiuruhakészítők Ipartestületének 50 éves története. Bp. (1936, Fémes Á. ny.) 287 l. Kiadói félvászon kötésben, laza fűzéssel
15007.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Juhos János: A Magyar Korona Országainak helységnévtára. Egybeállította és kiadja - -. Bp., 1882., (Szeged, Traub B. és Társa-ny.),V+2+58+2+388 p. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, javított kötéssel.
15008.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Lendl Adolf: Uti levelek két világrészből. Bp.,(1908), Heisler és Kózol, 8+157 p.+29 t. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel. az utolsó tábla sérült, hiányos, egy lap és egy tábla kijár.
15009.

Rufpreis:
3 000 HUF
Zentai Tünde: Szenna. Deim Péter fotóival. Dél-Dunántúl festett templomai. Pécs,2011., Pro Pannonia. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15010.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
1943. Az utca rendje. Budapest és környéke villám-útmutatóval. XI. évfolyam. Szerk.: Király Elemér. Bp.,1943,(MTI Rt.-ny.), 716 p. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kopott borítóval, kijáró elülső szennylappal, laza fűzéssel.
15011.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF